Kakav je trenutni status veze branitelja iz Saudijske Arabije, Yassera Al-Shahrania?

Yasser Al-Shahrani je prirodno suzdržan i suzdržan dok je privržen. Zbog plahe osobnosti, ekvadorski defanzivni vezni igrač svoje je romantične veze držao u tajnosti.

Nikada nigdje nije objavljeno da izlazi, stoga je teško potvrditi njegovu trenutnu romantičnu situaciju.

Činjenica da je branič, Yasser a singl čovjek se ne mijenja zbog nedostatka informacija.

Tko je Yasser Al-Shahrani?

Unutarnji sadržaj

Yasser Al-Shahrani aka Yasser bin Gharsan bin Saeed Al-Mohammadi Al-Shahrani je profesionalni nogometaš iz Saudijske Arabije. Aktivno igra na poziciji lijevog beka ili središnjeg beka za A-Hilal i reprezentacija Saudijske Arabije .

On je predstavljen u trenutno u tijeku tijekom FIFA Svjetsko prvenstvo 2022 nogometna utakmica skupine C između Argentina i saudijski Arabija na stadionu Lusail u Lusailu u Kataru.

Travis Bacon datum rođenja

U utakmici je Argentina izgubila od Saudijske Arabije rezultatom 1-2, uz golove Saleh AI-Šehri i Salem Al-Dawsari .

Nažalost, saudijski branič, Yasser pao je na dno nakon što se sudario s vratarom Mohammedom Al-Owaisom u nadoknadi vremena i iznesen je s terena na nosilima. Zadobio je prijelom čeljusti, slomljene kosti lica i unutarnje krvarenje.

Prijestolonasljednik Saudijske Arabije odmah je naredio da se igrač privatnim zrakoplovom prebaci u Njemačku na hitnu operaciju nakon horor sudara.

Je li se branič Yasser Al-Shahrani ozlijedio tijekom utakmice protiv Argentine na FIFA Svjetskom prvenstvu 2022.?

Nažalost, branič Saudijske Arabije Yasser zadobio je frakturu čeljusti, slomljene kosti lica i unutarnje krvarenje, zbog sudara s vratarom, Mohammed Al-Owais , tijekom povijesne pobjede protiv Argentine od 2-1.

Unatoč tome što je Argentina vodila u prvom poluvremenu nakon jedanaesterca Lionela Messija u 10. minuti, Saudijska Arabija je preuzela utakmicu golovima Saleha Al-Shehrija i Salema Al-Dawsarija u drugom poluvremenu. Argentina se na kraju morala suočiti s porazom od Saudijske Arabije.

Yasser Al-Shahrani- Dob, roditelji, braća i sestre, etnička pripadnost, obrazovanje

Branitelj Saudijske Arabije Yasser rođen je 25. svibnja 1992. u Dammamu u Saudijskoj Arabiji. Od 2022. ima 30 godina i ima državljanstvo Saudijske Arabije.

Prema astrologu, njegov rođeni znak su Blizanci i on je arapske nacionalnosti.

Yassera je rodio njegov otac, Gharsan AI-Šahrani , dok ime njegove majke nije poznato.

Nema više informacija o njegovim roditeljima, braći i sestrama i njegovom ranom akademskom životu.

Yasser Al-Shahrani- Profesionalni život, karijere

U svibnju 2018. Yasser je pozvan u konačnu momčad Saudijske Arabije od 23 igrača za Svjetsko prvenstvo u nogometu 2018 koji je održan u Rusiji.

Uz sve veći uspjeh, imenovan je u konačnu momčad Saudijske Arabije za Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022 u Kataru.

Unatoč tome što je Argentina vodila u prvom poluvremenu nakon penala Lionela Messija u 10. minuti, Saudijska Arabija je preuzela utakmicu golovima u drugom poluvremenu Saleh Al-Shehri i Salem Al-Dawsari . Argentina se na kraju morala suočiti s porazom od Saudijske Arabije.