Raphael Leo trenutno se pretpostavlja da je singl . Još nema glasina o njegovoj prošloj ili sadašnjoj vezi, tračeva ili bilo kakve veze s njim. Želi svoj osobni život zadržati privatnim i napetim.

S obzirom na njegovu dobru osobnost i šarm, sigurno će privlačiti zgodne djevojke u budućnosti. Ako će upoznati neku djevojku u bliskoj budućnosti, nadam se da će se otvoriti i da ćemo imati o čemu pričati.

Tko je Rafael Leao?

Unutarnji sadržaj

Raphael Leo zvani Rafael Alexandre da Conceição Leão je portugalski profesionalni nogometaš. Trenutno aktivno igra za reprezentaciju Portugala, kao i klub Serie A, AC Milan, kao napadač.

Budući da je živahan igrač u Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022 portugalski igrač, zabio je gol protiv Gane u 80. minuti utakmice. Održan je na stadionu 974 u Dohi u Kataru 24. studenog 2022.

Na kraju je Portugal pobijedio Ganu s 3-2.

Rafael Leao- Dob, roditelji, braća i sestre, etnička pripadnost, obrazovanje

Nogometaš AC Milana Rafael rođen je 10. lipnja 1999. godine u Almadi u Portugalu. Od 2022. ima 23 godine i portugalsko je državljanstvo.

Slično tome, njegova nacionalnost je mješovita, a prema astrolozima, njegov rođeni znak su Blizanci.

Dodajući više, rođen je od oca Antonia Leaoa i majke Conceicao Leao. On je jedini sin svojih roditelja i ima tri sestre po imenu, Paulo Leao, Bianca Leao, i Nadia Leo .

Trenutno nema informacija o njegovom obrazovnom životu.

Rafael Leao- Profesionalni život, karijere

Rafael je započeo svoju nogometnu karijeru sa 17 godina kada se pridružio Sporting CP B u Ligi. Tamo je proveo 2 godine i upisao kompletan nastup od 12 utakmica i postigao 7 golova.

Kasnije je imenovan za seniorsku stranu, Sporting CP, 2017. Ukupno je odigrao samo 5 utakmica i postigao 2 gola. Ubrzo nakon toga pridružio se francuskoj ligi 1.

todd chrisley datum rođenja

Nakon što se proslavio u Lilleu 2018.-2019. united 1, napravio je najbolji potez u dosadašnjoj karijeri pridruživši se AC Milanu iz Serie A 2019.-2020.

Otkako se pridružio AC Milanu 2019. godine, izvršio je veliki utjecaj na talijanski klub s ukupno 135 nastupa i postigavši ​​daleko 34 gola.

U 2021., Rafael je dvaput pozvan od strane portugalske reprezentacije.

Trenutno je aktivni igrač u FIFA 2022 Svjetski kup , igrajući za portugalsku reprezentaciju.

Dana 24. studenog 2022., Rafael je zabio svoj prvi internacionalni dvoboj u 89. minuti utakmice FIFA Svjetskog kupa 2022., protiv Gane, koja je održana na stadionu 974 u Dohi, u Kataru.

Rafael Leao- Neto vrijednost, plaća

Prema izvorima, portugalski nogometaš Raphael Leo ‘s neto vrijednost izračunava se da je oko 1,5 milijuna dolara od 2022 . S neto vrijednošću u milijunima, zarađuje dobar iznos kao nogometaš.

Osim toga, svoje bogatstvo pridodaje kroz sponzorske ugovore.

Je li Joao Rafael Leao zabio na Svjetskom prvenstvu u nogometu u Kataru 2022.?

Dana 24. studenog 2022., Rafael je zabio gol u 89. minuti utakmice FIFA Svjetskog kupa 2022. protiv Gane, koja je održana na stadionu 974 u Dohi, u Kataru.

Prije svog cilja, Christiano Ronaldo postigao je svoj debitantski pogodak na FIFA Svjetskom prvenstvu 2022. u 65 minuta igre.

Zatim, druže igrače, joao felix dodao je još jedan pogodak u 78. minuti utakmice, čime je Portugal slavio protiv Gane od 3:0.