Glavni Zabava NASCAR automobilski trkač Tony Stewart: Ponovno u vezi !! Njegova misao o bivšem trkaču Jasonu Leffleru ... Svi detalji o prethodnom odnosu i još mnogo toga!

Vaš Horoskop Za Sutra

ObjavioOženjenBiografija

Bivši profesionalni vozač automobilskih utrka, Tony Stewart je vlasnik NASCAR-ovog tima. NASCAR je nacionalna udruga za auto utrke dionica. Četiri puta je osvajao naslov prvaka serije Sprint Cup.

Recite nam detaljno o Tonyjevom osobnom životu.

1

Odnosi Tonyja Stewarta

Tony je zaručen za Pennelope Jimenez. Američka je glumica. Par se zaručio 23. studenog 2017., na Dan zahvalnosti.

Objavio ga je na Twitteru s natpisom,

'Rekla je da!'

Nije bilo najava i o njihovom braku. Još uvijek su zaručeni da bi se vjenčali. Čini se da je par sretan u svojoj vezi jer Tony često postavlja slike sebe i svog zaručnika na svoju Instagram stranicu.

Prije se govorilo da je u a odnos s Jessicom Zemken. Međutim, njihova veza nije dugo trajala i razdvojili su se nakon nekoliko mjeseci.

Izvor: tuningpp (Jessica Zemken i Tony Stewart)

Također pročitajte NASCAR-ov vozač trkaćih automobila Jeff Gordon otkriva da NASCAR nije niti njegov prvi niti drugi izbor u karijeri! 'Upravo se dogodilo'

Tonyjeva prethodna veza

Tony je bio u raznim vezama prije Jessice Zemken. S Kristom Dwyer izlazio je nekoliko godina tijekom svojih ranih dana karijere. Njegovoj vezi je došao kraj kad se preselio na različita mjesta za utrke.

koliko je visok montel williams

Nakon toga bio je u vezi s Jamiejem Schafferom 2002. godine. No ubrzo nakon par godina počeli su se razlikovati i 2004. godine par je prekinuo.

Nakon dvije godine drugog prekida, spojio se s Tarom Roquemore. Bili su vrlo sretni u svojoj vezi, no razdvojili su se 2008. godine.

Tonyjeva tuga zbog njegovog sustanara, smrti Jasona Lefflera

Jason Leffler bio je vozač automobilskih utrka. Preminuo je 12. lipnja 2013. Umro je zbog nesreća na Bridgeport Speedwayu u Bridgeportu u državi New Jersey zbog ozljeda u 410 sprint automobilima.

Tony je bio dobar prijatelj s Jasonom. Bili su i sustanari.

koja je majka carle hall

Izvor: usatoday (Jason Leffler i Tony Stewart)

Stewart je rekao,

“Da, Jasona dugo znam očito. Odrasli smo zajedno trkući i trkački slijedeći iste staze. Dakle, mislim da je bio prijatelj, bio je sustanar, bio je suigrač i moram puno biti oko njega. Nije volio ništa više nego biti za volanom trkaćeg automobila ',

Dodavanje,

“Bio sam šokiran kad sam čuo što se dogodilo i očito je to samo podsjetnik na to koliko je naš sport opasan, ali u zadnjih smo 15 godina imali puno sigurnosnih inovacija otkako sam u Kupu. To je samo dokaz da nikada nećemo doći do faze u kojoj su svi imuni na ozljede u trkaćim automobilima. To je samo scenarij u kojem jesmo i nema nikoga tko sjedne za volan tko ne razumije da to ide, a i Jason je bio takav. Jednostavno je volio raditi to što je radio, a tamo je bio samo težak tjedan i očito je Charlie (Lefflerov sin) taj o kojem svi trenutno najviše razmišljamo. '

Upitan što se najviše ističe kod Lefflera, Stewart je rekao:

“Morali smo se družiti daleko od trkaće staze, kao i na stazi. Kad se preselio iz Kalifornije u Indianu kako bi se počeo stalno utrkivati ​​na USAC-u, preselio se kod mene i živio s nama nešto manje od godinu dana, a vidio sam puno stvari i bio je samo jako zabavan, '

“Bio je trkač i nije ga bilo briga što je utrkivao, gdje je trčao kad je trčao, bilo je sve što je želio učiniti da vozi trkaći automobil. Bilo je zabavno imati takvog cimera koji je imao istu strast i želju kao i ja. '

Možda biste voljeli čitati Kako su se upoznali Amy Reimann i NASCAR-ova zvijezda Dale Earnhardt? Pročitajte njihovu ljubavnu priču i utjecaj Amy na Daleov život!

Kratka biografija Tonyja Stewarta

Tony Stewart poznati je američki profesionalni vozač automobilskih utrka. On je jedini vozač u povijesti koji je osvojio prvenstvo u IndyCaru i NASCAR-u. Također je vlasnik NASCAR-ovog tima. Uz to, četiri puta je osvojio Sprint Cup Series kao vozač i vlasnik. Radio je i kao voditelj u radijskim emisijama. - Pogledajte više biografije na ...